Değişim ve Garanti

Siparişinizdeki üründe renk veya model değişimi yapmak isterseniz ve/veya tarafınıza herhangi bir şekilde siparişini verdiğiniz üründen farklı bir marka ve/veya modelde ürün gönderimi yapılmış ise, lütfen üye girişi yaparak “İade/Değişim” menüsünden değişim isteğinizi bize iletiniz.

Değişim talebiniz, 27.11.2014 tarihli “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” hükümlerine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde bize iletilmelidir.

Değişim talebi onay e-postasını aldıktan sonra; elinizdeki ürünü (ambalajlanmasına dikkat ederek ve ambalajı bozulmamış şekilde) ve istemiş olduğunuz yeni renk ve model bilgilerini yazacağınız bir notu ve size ürünle birlikte gelen faturayı tüm nüshalarıyla www.kismetce.com ana sayfamızda bulunan iletişim adresimize göndermeniz yeterlidir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi UPS Kargo firmasıdır. Bunun dışında gönderilecek değişimlerde oluşacak hasar ve benzeri durumlarda sorumluluk tarafımızca kabul edilmez ve eğer bize göndermiş olduğunuz kargo hasarlı çıkarsa, durum tarafımızca bir tutanakla tespit edilir ve gönderiniz tarafınıza iade edilir.

Farklı kargo firması ile yapılan gönderilerin kargo bedelleri müşterimiz hesabına borç olarak kaydedilir. İade işlemlerinde bu tutarın iadesi yapılmaz.

Değişim sonrası istemiş olduğunuz yeni ürün hazırlanıp tarafınıza gönderildiği anda, kargo aşamasını takip edebilmeniz için tarafınıza bir e-posta gönderilecektir. Bu e-postada gönderiniz ile ilgili kargo takip numarası yer alacaktır.

Değişim ve Garanti Koşulları

  • Ürünlerin kullanılmamış ve tamirat görmemiş ve/veya montaja uğramamış ve/veya ambalajlarının bozulmamış olması durumunda değişimini ya da başka bir ürünle değişimini 14 gün içerisinde faturanızı ibraz ederek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanım ve/veya saklama hatasından kaynaklanan sorunlarda 6502 sayılı kanun hükümleri gereğince değişim yapılamamaktadır.
  • Satın aldığınız her ürün KISMETCE HEDİYELİK EŞYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ve üretici firmaların garantisi altındadır.
  • Kullanılmış ürünler, lekelenmiş ürünler ve deforme olmuş uğramış ürünler iade olarak alınmamaktadır.
  • İade süresi ürününün tarafınıza teslim olduğu günden itibaren ve ambalajı açılmadan, kullanılmadan ve tüketilmeden evvel 14 gündür.
  • Ürün faturası ve iade nedenini belirten kısa bir not ile gönderilmelidir.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Üretim hatalarından kaynaklanan olumsuzluklarda yukarıda belirttiğimiz üzere, tarafımızca ürün değişimi yapılacaktır. Üretim hatasından kaynaklanan durumlarda ürünün değiştirilmesi için tarafımıza gönderilen kargo ve/veya diğer gönderim bedeli hesabınıza borç olarak kaydedilmez.