“Aşk nedir?”

Aşk amaç değildir, Aşk varlığınızın nedeni ve özüdür. Aşk çevrenizdeki her şeydir. Aşk sizsiniz!

Hayatınıza daha fazla aşk davet etmeye hazır iseniz, Aşk Meleği kalbinize dokunarak güçlü bir aşk, uyum, ahenk huzur ve koruma için size yardım etmek üzere yanınızda.

Pembe-beyaz gülle temsil edilen Kalp Çakrası, Aşk Meleği ile yavaşça katman katman taç yapraklarını açmaya başlarken, siz de AŞK’a açılacaksınız:

Doğa Aşkı, Hayvanlara duyulan Aşk, Bitkilere duyulan Aşk, Partnere duyulan Aşk, Çocuklara duyulan Aşk, Kendinize duyduğunuz Aşk, İncelik, Önemseme, Şefkat, Empati, Yargılamama, Affedici Olma, Kendini Affetme, Sıcaklık, Alçak Gönüllülük, Koşulsuz Verme, Koşulsuz Aşk, Kozmik Aşk, Kozmik Kalple İlişki ve Birlik.

Aşk Meleği, kalp çakranızın gelişimini aşkla ve huşuyla izlemektedir. Kalbinizin yaydığı Aşk enerjisinin sıcaklığı, çevrenizdeki herkese dokunacak.

Aşk Meleği, kırılmış ve yorgun kalpleri yatıştırır; kendinizi rahatsız, huzursuz veya endişeli hissettiğiniz her durumda yanınızdadır. Kalpleri aşka açar, açık kalpleri genişletir, aşk ve şefkat yayar ve sizi korur. Aşk evrendeki en kudretli güçtür. Aşk Meleği, ilişkilerinize uyum ve ahenk getirirken sizi destekler; sizi aşık olmanız için cesaretlendirir, hayatınıza gerçek aşkı çekmeniz için sizinle birlikte çalışır, size her yerde Aşkı görmeniz ve Dünyayı sevmeniz için yardımcı olur. Sizin için tatlı sürprizler, yeni fırsatlar düzenler ve sizi yaşam amacınıza uygun titreşime yükseltir.

Aşk’ın Başmeleği size Aşkın havada asılı olduğunu hatırlatıyor. Bir Aşk halinde iken, hayatınızdaki Aşkı çoğaltan yeni heyecan verici olasılıkları kendinize çekersiniz.

Tüm kalbinizle sevin, kalbinizin şarkı söyleyip dans etmesine izin verin, içinizdeki çocuğu kucaklayın! Çünkü bunların tamamı Aşk’ın parçalarıdır.