FENG SHUİ – UÇAN YILDIZLAR

Uçan Yıldızlar bir mekânın gözle göremediğimiz enerji kalitesini bize göstermektedirler. Feng Shui uzmanları “yıldız” kelimesini klasik feng shui analizlerinde Chi (Yaşam) enerjisinin tipini belirlemek için kullanırlar. Aslında bu enerjiler, 7 adet Büyükayı takımyıldızından ve 2 adet yardımcı yıldızdan aldığımız etkilerdir. Feng Shui’de bu yıldız topluluğunun çok kuvvetli bir etkisi olduğuna inanılır. Bu yıldızlar 1 den 9’a kadar farklı enerji tipindedir ve farklı özellikleri temsil etmektedirler.

Her sene, Çin güneş takvimine göre 4 Şubat tarihinde bu yıldızlar yer değiştirmektedirler. Buna göre yıldızların bulunduğu bölgelerin analizi yapılarak, on iki ay boyunca, olumsuz yıldızlardan etkilenebilecek yaşam ve çalışma alanlarınızın iyileştirilmesi ve olumlu yıldızlardan etkilenecek alanlarınızın da pozitif etkilerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Böylece, elverişli yıldızları aktif hale getirerek hayatınıza sunacakları güzel enerjileri arttırabilirsiniz. Aşağıda listelenen kılavuzu uygulamak, sizi sadece bir çok olumsuz etkiden kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda mutluluğu, refahı, başarıyı, mükemmel sağlığı ve güzel enerjileri kucaklamanıza yardım edecektir.

Aşağıda listelenen 2018 tablosu 4 Şubat 2018 tarihinden 3 Şubat 2019 tarihine (dahil) kadar bir yıl boyunca evinizin değişik alanlarında bulunacak yıllık enerjilerin bir değerlendirmesini verecektir: